Lestenes baznīcai 350!

 5. septembrī plkst. 14.00 Lestenes draudze atzīmēs 350. gadus, kopš uzcelts dievnams, kā arī draudzes izveidošanas 320. gadskārtu. Svētkus pirmoreiz iezvanīs jaunais baznīcas zvans. Svētku Dievkalpojumu vadīs bīskaps Hanss Martins Jensons.
Valles baznīcai 235!

 

Aicinām uz Valles baznīcas 235 gadadienas svētkiem, 2020. gada 16. augustā, plkst 14.00 norisināsies svētku dievkalpojums kuru vadīs draudzes mācītājs Roberts Otomers un Liepājas diecēzes bīskaps  Hanss Martins Jensons.  Dievkalpojuma laikā tiks arī pasniegts LELB apbalvojums “Uzticības vairogs”. Plkst. 15:30 būs iespēja baudīt Baldones senioru vokālā ansambļa  “Dzīvotprieks ” koncertu.  

Lasīt vairākVasarssvētki Iecavā

  

Iecavas lutrāņu draudze iepriekšējos gados Vasarsvētku laikā uzņēma daudzus mīļus ciemiņus, kuri ciemkukulim veda dziesmas un skaņdarbus Dieva godam. Parasti Vasarsvētku festivāls ilga trīs dienas. Koncertos muzicēja tuvāku un tālāku draudžu ansambļi un solisti, novadu kori un skolu kolektīvi. Tāpat regulāri festivāla dalībnieki bija Rīgas koris ERELBE, ansambļi LAUDETUR un FRESKA. Īpašas izjūtas ar saviem priekšnesumiem izsauca mūziķi Goran Gora un Māris Žagars, bīskapi Pāvils Brūvers un Hanss Martins Jensons. Katrā festivālā bija kāds jaunatklājums kā, piemēram, dedzīgais gospeļkoris Gundegas Dūdas vadībā, vai Baha mūzikas atskaņojums akordeona skanējumā, vai kora ERELBE programma uzkalniņā aiz baznīcas žoga.

Lasīt vairāk